DCIM100MEDIA

I’m Turning Back, Biçız!

Selam gençler,

Yazmayı çok manidar bir yerde bıraktığımın farkındayım. Hepinizin aklından entarili abi ile tanıştıktan sonra türlü fanteziler geçtiğini biliyorum. Çok fesatsınız ama buna ben sebep olduğum için bu seferlik sizi affediyorum.

Biraz işlerim yoğundu. Yaşadığım şehiri değiştirdim, İstanbul’dan ayrılıp, Söke’ye yerleştim. Bazı değişikliklerin çok keskin olması gerekiyordu, öyle de oldu. Bu keskinliğin içinde buraya zaman ayıramadım. Çoğunuz hikayeyi ve hatta beni bile unuttu muhtemelen. Ben de hikayeyi unutmuş olabilirim tabi sdflsasd.

Bana da tekrar o günleri hatırlama ve yaşama imkanı sağlıyor bu hikayeler. Yazmaya ara vererek, en çok kendimi cezalandırmış oldum aslında. Yazmıyor oluşumun tek sebebi işlerim veya üşengeçlik değil tabi. Eve hala internet bağlatabilmiş değilim. Eski bir eve yerleştim. Müstakil, bahçeli. Yöre halkının deyimiyle bir “yer ev”. Hali hazırda eve gelen bir telefon hattı olmadığı için telekom hazretleriyle eve hat çektirme mücadelemiz sürüyor. Bu dünyadan ya da bu diyardan göçmeden, bu sorunu çözebilmeyi umuyoruz.

Neyse. Bunlara sonra değineceğim.

Bu sadece uzun süren bir ayrılığın ardından gelen utangaç selamlamam olsun.

Arada bir bana mesaj atıp, neden yazmadığımı soran, yazılara devam etmemi isteyen -hatta bu uğurda kafamı s.ken-, tüm dostlara selamlar, sevgiler.

I’m turning back biçız!

This Article Has 2 Comments
  1. Vonali diyor ki:

    Özlemişim ….yazıların beni tee gittiğin yerlere götürür. Huzur bulurum, kendimi oralarda hisseder daarcigima yenileri eklerim . Çok bekletme bizi 😘👍👏👏💖

  2. Andaç diyor ki:

    Yine ağzımıza bir parmak bal sürdünüz, gösterip de elletmediniz Sayın Kılıçarslan.
    İNSANLAR AÇ, AÇ!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir